Мені дуже сподобалось, що дуже швидко опрацювали замовлення і відправили в той же день і на наступний день я вже забрала посилку і мала гарний подарунок для подруги! Замовила альбом.
Швидко відправили, запаковано дуже добре, альбом відповідає опису. Переживала за щільність паперу, але якість сторінок мене приємно здивувала. Додайте цю інформацію до опису, бо це великий "+" альбому.
Думала чашка буде менше. Але вона була як раз більше то вміститься багато чаю :) дуже порадувала та якість крута. Дякую! Сподіваюсь людині сподобається