Дуже Вам вдячна. Придбала 5 пледів на подарунок до Св.Миколая! Це найкращий подарунок. Приємний на дотик, цікаве виконання, малюнок можна вибрати на свій смак. Якість відмінна
Отримали супер швидко! І хоч сам плед не бачили (брали на подарунок, тому коробку не розкривали), але упаковка мала таке красиве оформлення (і в друку, і в дібраних словах), що в нас не залишилось жодних сумнівів щодо високої якості продукції! Дякуємо! Наразі плед на шляху до далекої Австралії, і буде огортати своїм теплом добрі серця там.