До картин з котиками давно приглядалася і врешті мені подарували «Крик». Це моя перша картина за номерами і мені дуже сподобався процес малювання - це неймовірний релакс і можливість відволіктися. Сама картина і набір якісні. Пензлики в мене не розпадаються, фарб достатньо і вони насичені, номерів не видно на промальованих ділянках. Думаю справа в тому як саме малювати і хоч це з одного боку розмальовка, але з іншого техніка нанесення фарб і акуратність грає свою роль. Дякую за класну ідею з відомими картинами і котиками. Бо раніше не купляла і не хотіла щоб мені дарували такі картини, поки не зявились ці. Для мене це поєднання класики, креативу і коти піднімають настрій :)
Замовляла хустки собі і на подарунок. Вони неймовірні по кольорах, м'якеньки, насичені та гарно й надійно запаковані. Доставка вразила - замовлення прийшло в той же день! Точно хочу ще хусток і на подарунок тут гарний вибір і інших товарів. Тішуся, що відкрила для себе Orner. Дякую💙