Доброго дня. Замовляла плед на подарунок , він дуже гарної якості, яскравий, незвичайний. Та головне зроблений з душою, це відчувається одразу як тільки я його отримала, пакування тощо🤗🤗🤗 Замовляла не тільки плед , а ще й келихи та печиво з передбаченням , залишилась усим задоволена🤍🤍🤍 дякую, я Ваш клієнт 🫶
Була приємно здивована пледами. Замовляла Дерево життя і Реве та стогне Дніпр широкий. Якість та зовнішній вигляд на дуже високому рівні. Всі залишилися задоволеними, один поїде до Хорватії на подарунок. Дуже гідна річ. Окреме дякую за швидку відправку.