Замовляла настільну гру і два блокноти на подарунок) і те і те викликало фурор) якісний принт, приємні кольори, гарні матеріали з чого виготовлені вироби і загалом, класне місце тут, на сайті, для пошуку подарунків на будь який смак) буду замовляти ще
Обожнюю ваш магазин! збираю колекціями ще з кролика, який "пухнастий та справедливий". Але дуже шкода, що прибрали дитячу лінійку. Малий розбив свого динозавра, той що "молодий та зелений! І це була втрата року)
Рідко залишаю відгуки, але це саме той випадок, коли потрібно це зробити. Замовляла альбом для свого котика і від того як він оформлений, від слів на першій сторінці у мене були сльози на очах! Ваш альбомчик це просто скарб, знахідка для власників котиків. Дуже задоволена покупкою, вже почала заповнювати сторінки, невимовно рада, що можу зберегти в цьому прекрасному альбомі моменти зі своїм котиком))