Дуже дуже дуже задоволена!!!! Великодній рушник просто сама ніжність . Шкарпеточки поїдуть до друзів в Канаду гріти думками про дім ❤️ Орнер улюблений магазин 🫶🏻 Маю і планери, і альбоми і ще багато чого. весь асортимент і якість бомба 🥰
Замовляла настільну гру і два блокноти на подарунок) і те і те викликало фурор) якісний принт, приємні кольори, гарні матеріали з чого виготовлені вироби і загалом, класне місце тут, на сайті, для пошуку подарунків на будь який смак) буду замовляти ще