Замовляла плед "Дерево життя" блакитний. Була вражена швидкістю. Сьогодні тільки замовила, а завтра вже отримала! Молодці. Плед замовляла для подруги, на день народження. Вона дуже задоволена, а я щаслива. Чудова якість, такі гарні кольори. Подруга сказала,що це витвір мистецтва) Дякую Вам за такий гарний настрій. Ще був набір шкарпеток "Схід", як спогад про дім, рідні степи. Дякую, дякую
Товар відповідає опису. Під час замовлення я припустила помилку при оформленні. Продавець мені дуже швидко допоміг вирішити цю проблему і був на зв'язку, поки я не забрала планер, за що велике дякую). Товар швидко відправили і доставили.
Дякую, дуже приємно отримати ваш Плед "Древо життя" гарно упаковано, приємний на дотик, чудовий малюнок з сенсом, брала на подарунок чоловіку, щоб зимовими вечорами йому було тепло та затишно. Також для себе брала замальовник "Я художник я так бачу" теж сподобався зручний та креативний. Приємні продавчині, звернули мою увагу що товар буде надіслано пізніше (було в опису товару), Тому я чекала відправлення. Але воно того варте.