Замовила блокнот"Мої котячі справи".При чому оформила замовлення на блокнот з одним малюнком, а через 10 хв вже передумала), захотіла з іншим.Подзвонила, і мені замінили!!!Дуже вдячна за це!!! Блокнот- дуже класний! В саме серденько! Дякую!
Отримала посилку🥰 Я знала, що вона буде чува, але я помилилась, бо вона неймовірна😍🫶🏻 Дякую всій вашій команді! Бережіть себе і творіть ще більше цього неймовірного!
Брала хустку з українськими мотивами на подарунок подрузі, що живе у Фінляндії. Їй хотілось мати щось українське закордоном і це, як на мене, ідеальний подарунок. Дякую ORNER, що ви є.