Купила одну хустку, але вона була така гарна, що на наступний день взяла ще одну 🥹 ще й з новою поштою вийшло непорозуміння і працівники з Орнер вирішили все за мене. Дуже гарні та якісні речі і неймовірний сервіс 🌸
Сюжет – супер! Менеджер ввічлива. Відправили у понеділок, а у вівторок вже забрала. Якість хороша! Фарба якісна, деяких кольорів по дві баночки. Наноситься легко. Пензлі норм за таку ціну. Хотілось би, щоб магазин додав до асортименту можливість придбати більш якісні пензлі. Все чудово!
дякую за швидкий сервіс та високу якість продукту. товар прийшов надійно запакований і тепер впевнено служить свою красою та щільністю матеріалу, завдяки чому чохол проживе довге і веселе життя 😻