Все було чудово, дуже дякую! Співробітники магазину були уважні до мого прохання до замовлення, поставилися з розумінням і зацікавленістю допомогти. Дякую!
Я замовляла 4 чашки щоб передати в Фінляндію родичам. Чекала поки вони їх отримають, і ось пряма мова: "Привіт Хрещенка! Дякую за подарунок! Чашки просто неймовірно гарні! І великі, і ручка зручна, і шикарної якості, і з класними малюнками! Дуже дуже сподобалось!"
Замовляла на подарунок календарі з передбаченнями "неймовірний" і "мемний", блокноти та набір шкарпеток. Посилка мала прийти пізніше, але співробітники посприяли, щоб я отримала замовлення швидше, так як мала обмеження по часу. Усе прийшло вчасно і виглядало чудово - якісно, красиво та акуратно упаковано. Дуже задоволена сервісом і обов'язково замовлятиму ще. Дякую за оперативність та професійний підхід!