мені дуже сподобалась як картина, так і скетчбук. листи у замальовнику дуже плотні, хороші, якісні. малювати комфортно і приємно. дякую!! обовʼязково буду замовляти тут!
Дуже швидко відправили замовлення. Упаковано було гарно, все прийшло цілим і навіть краще, ніж я собі уявляла 😍 Подарувала чашку чоловікові, він дуже задоволений!
Замовлення було доставлено швидше, ніж я очікувала. Хоча я мала страхи, тому що робила замовлення вперше та зробила передплату. Дякую за порядність і швидкість.
На подарунок замовляли плед "Схід Украхни" Плед чудовий!! Якість дуже гарна!!!! Упаковка прекрасна! Доставка швидка! Ввічливо дівчина, яка проконсультувала і допомогла з оформленням!!! Успіху магазину, натхнення і багато вдячних клієнтів!!!!