Килимок бомбезний! Такий гарнюній і так класно зайти і з порогу піднімається настрій! Мегаоперативна відправка. Одзнозначно рекомендую магазин зп його клієнтоорієнтовність та класні,якісні товари!
Задоволена придбанням. Гарна якість, цікаві малюнки. Але Шкарпетки «Зимові атрибути» блакитні по кольору світліші, це мене трохи засмутило. Подивимось як носитимуться. Бажаю успіхів ♥