Мені подобається цей посуд. Нещодавно замовляла чашку з котиком для доньки. Це вже не перше замовлення. Вдома вже є різні тарілки з котиком, тарілки з мопсом. Гарні, зручні, цікаві. Дякую 🥰🥰🥰
Все чудово! Гарна якість, прикольний дизайн, і дарує море спогадів і посмішок. Сподобалось також і те, що можна подзвонити на гарячу лінію і владнати будь-яке питання. Дякую за прекрасний сервіс і увагу до клієнтів🫶
Все чудово і коробка дуже гарна, можливо як побажання ттн клеїти на плівку чи упаковку від нп, бо шкода таку коробку викидати гарну, але ттн з неї погано віддиралась(