Обожнюю ORNER, їх клієнт вже багато років! Завжди оригінальні дизайни і класна якість) дуже імпонує їх підхід і клієнтоорієнтованість - все продумано навіть до таких дрібниць, як пакувальні коробки. В саме серденько) 😍 Ви великі молодці, дякую!)
Замовила тарілочки у подарунок сестричці. Колись в неї вже була одна з мопсиком, але втратила її через ситуацію у нашій країні. Не сумніваюсь, що ці дві їй дуже сподобаються. Прийшли дуже швидко. Все ціле. Дякую за Вашу працю!
Сервіс мені дуже сподобався! Такі уважні менеджери, мені було приємно отримувати відповіді від них. Сам альбом також дуже подобається, приємний на дотик і вигляд <3 За кутики окремий респект)) я вже думала чим буду приклеювати фотографії)) Приїхало все цілим і неушкодженим, і швидко! Дякую, Orner :)
За свої гроші чудовий варіант бюджетного альбому. В середині просто білі листи + окремо кутки . Цепляешь фото сам як тобі зручно. Обкладинка у мене швидко зітреться в фарбі, тому думаю об клеїти скотчем буде не зайвим.
Замовила картину по номерах напередодні Миколая. Була впевнена, що чекатиму довго. Але навдивовижу все прийшло супер швидко. Вже на 2 день від замовлення. Приємно вражена оперативністю