Зробила тут замовлення вперше. Мене приємно здивували ціни та ще й знижки. Після того, як я зробила своє замовлення, я переймалася що воно буде йти довго, і я подзвонила по номеру з сайту, і дівчинка була дуже приємна, вона мені все пояснила . Мені все сподобалось, упакування чудове. Обслуговування чудове. Якість супер. Дякую велике ♥️
Купувала для мами на день народження блокнот для рецептів, помітила що вона записувала свої рецепти в якомусь старому «розбитому» грубому зошиті, радості не було меж , мама була довольна як маленька дівчинка. Тішусь що їй сподобалось) ну а коврик з капібарами це естетичний оргазм для усіх нас)