Чашка чудова! Зручна, міцна, приємно тримати в руках. Малюнок яскравий і якісний, радує око. Єдиний мінус – він лише з одного боку, тож хочеться, щоб був з обох. Але це не заважає насолоджуватися улюбленим напоєм! 😊
Замовила картину від ORNER, та це офіційно була найшвидша відправка в моєму житті, навіть не повірила очам. Відправили менше ніж за годину після оформлення замовлення, при тому, що вже було доволі пізно. Картина по якості чудова, фарби лягають гарно, якісні пензлики. Я дуже приємно вражена. Надалі буду замовляти тільки тут. Дуже дякую 💗