Спочатку був плед, фотоальбоми, декілька разів брали ігри, потім діти замовили на новорічні свята відривний календар, нещодавно придбала щоденник вдячності на подарунок дівчинці - підлітку! Всі товари якісні, креативні, залишають приємні враження!
Вітаю! Вперше замовляла на подарунок хустинку-твілі і дуже задоволена як якістю самого виробу, так і обслуговуванням🙏 Лишень шкодую, що не замовила собі, тож принагідно виправлю ситуацію☺️
Мені колеги подарували сертифікат до Дня народження і я накупила все, про що давно мріялось! Обожнюю ORNER за якість і сенси, я з брендом вже давно і маю купу планерів і блокнотів, якими з радістю користуюся і які стабільно отримують купу компліментів і питань «де взяла?». Тому у мене у вішлисті і опинилось багато прикольчиків від ORNER: досі радію як дитина коли бачу новий килимок, келих чи колоду карт. Якість чудова, все дуже добротне, приємне на дотик. Килимок вразив яскравістю кольорів і мʼякістю. Карти — щільністю матеріалу, якістю друку та деталізацією ❤️🔥 З келихів ми всім моїм колом дружно сміємось вже тиждень, я з них пʼю вже і просто воду, і компот, і все підряд😂 Пакування теж було круте: тільки необхідний захист крихкого, без зайвої купи пластику. Посилка прийшла менше ніж за добу!
Яскраві позитивні карти, підійдуть практично для будь-яких розкладів. І хоч я вже не початківець, але саме їх захотілося. Якість непогана, карти щільні, матові, якісний друк. Книжечка за qr кодом відкрилася. Єдине, що хотілося б, щоб картон був трохи еластичнішим, бо їх важкувато тасувати, плюс карти в коробочці хилитаються, її потрібно трішки зменшити. Але це моє враження. Дякую за колоду❤️