Я не зрозумів.. де коментарі накшталт "замовлили тарілку, на тарілці котик не рухався як на відео.. дитина плакала.. поверніть кошти"))) Маю декілька тарілок з цієї серії, ви чудові як і ваші тарілки!
Я досі вдячна таргетованій рекламі, за те що мене познайомили з вашими блокнотиками, бо пішов уже 2-й місяць як я не можу натішитися цим чудесним обкладинками які кожного разу роблять мені настрій. Дуже дякую!