Швидка доставка, відправили в день замовлення, вже на наступний ранок моя чашка і печиво були на пошті) Приїхали товари цілими і неушкодженими, якість хороша, в житті виглядають як і на фото. Тільки пакет (брала великий) прийшов трохи примʼятий, бо замала коробка була для нього.
Купила одну хустку, але вона була така гарна, що на наступний день взяла ще одну 🥹 ще й з новою поштою вийшло непорозуміння і працівники з Орнер вирішили все за мене. Дуже гарні та якісні речі і неймовірний сервіс 🌸
На подарунок замовляли плед "Схід Украхни" Плед чудовий!! Якість дуже гарна!!!! Упаковка прекрасна! Доставка швидка! Ввічливо дівчина, яка проконсультувала і допомогла з оформленням!!! Успіху магазину, натхнення і багато вдячних клієнтів!!!!
Купувала пледи для подарунку , які відправились за кордон. Велике дякую за неймовірну якість, за оперативність. А яка була упаковка, просто була у захваті. Дякую за вашу роботу!!!