Від покупки одне задоволення. Купувала картину за номерами, але на подарунок, так що не можу нічого сказати) Запакована професійно, нічого ніде не зімʼялось та дуже швидко відправили. Так що компанії заслужені ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Дуже задоволена Вашою роботою! Спілкування менеджерів дружнє і тепле. Швидка реакція на всі питання. Швидка відправка. Товар класний. Замовляла шкарпетки і чашку. Для чашки дуже продумана упаковка, де вона і чітко зафіксована, і видно малюнок, і можна на подарунок. Все чудово! Успіхів Вам і надалі!
Замовила детективну гру (котра з Ковальским), прийшла дуже швидко, гарно запакована, у чудовому стані. Взагалі здивувалася, тому що замовляла у суботу, а тут написано що графік роботи з понеділка по пʼятницю, тому думала що відправлять тільки у понеділок, але на наступний день, у неділю, посилка вже прямувала до мене. Дуже вдячна за швидкість і якість!