Замовляла тарілочки на подарунок - прийшло все швидко та вчасно. Принти тарілок дуже класні та оригінальні, те що треба на подарунок) Дякую за якісні товари))
Я не зрозумів.. де коментарі накшталт "замовлили тарілку, на тарілці котик не рухався як на відео.. дитина плакала.. поверніть кошти"))) Маю декілька тарілок з цієї серії, ви чудові як і ваші тарілки!
Заставляла шкарпетки Південь для відправки рідним в Канаду. Дуже символічний подарунок. Дуже сподобалося пакування! Гарна коробка, листівка всередині, яскраві шкарпетки
Я мама, а вихідних у мам не буває, тож тепер завдяки цьому чудовому келиху(хай там і тільки водичка з лимоном), я знаходжу кілька вихідних хвилин для себе і для поповнення водного балансу) хто сказав, що треба пити зі скучних стаканів?!)))