Карти неймовірні. Дуже гарні, яскраві, якісні. Працювати з ними задоволення. Окремо хочу відмітити роботу магазину: швидко, якісно, без зайвих заморочок. Сьогодні замовила - завтра вже отримала. Дякую вам за вашу працю.
Оформила замовлення об 11 вечора, а в 7 ранку наступного дня посилка із картинами вже була на пошті, просто неймовірна швидкість. І якість як завжди чудова) дякую