Дякую магазину за швидку доставку ,плед дуже ,дуже сподобався ,він неймовірний ,буду ще замовляти ,от тільки визначусь з вибором , його якість чудова і надзвичайно гарний-"дерево життя",ще брала гру і постер -все теж супер 👍👍👍❤️🔥хотіла фото відправити- не вийшло ,вибачте🤷♀️
Замовила тарілочки у подарунок сестричці. Колись в неї вже була одна з мопсиком, але втратила її через ситуацію у нашій країні. Не сумніваюсь, що ці дві їй дуже сподобаються. Прийшли дуже швидко. Все ціле. Дякую за Вашу працю!