Замовляла МАК карти, вони дуже класні. Дякую! А швидкість виконання замовлення мене дуже вразила. Вночі замовила, по обіді вже було в мене. Гарних вам покупців ✨
Я замовляла 4 чашки щоб передати в Фінляндію родичам. Чекала поки вони їх отримають, і ось пряма мова: "Привіт Хрещенка! Дякую за подарунок! Чашки просто неймовірно гарні! І великі, і ручка зручна, і шикарної якості, і з класними малюнками! Дуже дуже сподобалось!"
Я замовляла набори шкарпеток та купувала плед в магазині. Мені дуже подобається якість, та орнаменти. Такі товари можна використовувати і як подарунок і просто для свого настрою.
Брала на подарунок подрузі чашку, дуже сподобалась і мені, і подрузі. Кружка виконана дуже майстерно, гарне пакування, якісний матеріал і загалом вона ну дуууже класна, усім задоволені від обслуговування до кінцевого результату, до речі, відправили кружку в день замовлення) дякую 🥰