Брала на подарунок тарілку й чашку. Якість відмінна. Цікаві й оригінальні малюнки. Посилка швидко надійшла та була гарно упакована. Дякую компанії ORNER!
Замовляла тарілочки на подарунок - прийшло все швидко та вчасно. Принти тарілок дуже класні та оригінальні, те що треба на подарунок) Дякую за якісні товари))
Купувала гральні карти "Енеїда" і шкарпетки з малюнком "Дерево життя" чорні. Посилка прийшла вчасно. Упаковано все добре у пухирчасту плівку. Карти зі щільного паперу, друк гарної якості. Шкарпетки, як любить мій син, чорні, але за рахунок узору яскраві. Вийшов гарний подарунок на Миколая)))
Я досі вдячна таргетованій рекламі, за те що мене познайомили з вашими блокнотиками, бо пішов уже 2-й місяць як я не можу натішитися цим чудесним обкладинками які кожного разу роблять мені настрій. Дуже дякую!