Приятный сервис вместе с хорошим качеством альбома. Я думала за такие деньги ничего хорошего не будет, но нет) Альбом приятный на ощупь, страницы толстые. Вообщем рекомендасьён!) P. S. Всё таки выпустите линейку с чёрными листами)
Отримала плед "дерево життя" голубий. Дуже сподобався! Гарна якість, приємний на дотик, кольори чудові! Дякую за щвидке виконання замовлення та відмінну якість товару!
Купувала на подарунок дівчинці 13 років. Не знаю чи оцінить вона сповна креативне наповнення щоденнику, адже запит був лише у записі своїх таємниць та бажань, але я в свої 26 теж не проти подібного блокноту🥲😅🤗