Задоволена і роботою з клієнтом і товаром. Котів малюю, плед та подушка класні. Єдине що я не взяла до уваги, що матеріал подушки - велюр і відповідно колір та текстура поруч з пледом трохи відрізняється. Але це не є проблема. Якість подушки гарна. Просто моє власне очікування трохи розійшлось з реальністю. 🤗 Дякую вам за гарні товари та вибір.
Красиві речі, приємні подарунки рідним, швидка доставка, та ні миті переживаннь, що ще треба для радості та щастя у наш час🙏🥰💞 Дякую велике! Всім задоволена! Як що що, то я до вас💯😊🤝