Замовляла фотоальбом з білими листами, стікери та кутики. Дуже задоволена якістю. Сторінки альбома товсті, тож написи не передаються на протилежну сторону. Стікери теж супер. Окреме дякую, дівчинці, яка приймала замовлення.
Яскраві позитивні карти, підійдуть практично для будь-яких розкладів. І хоч я вже не початківець, але саме їх захотілося. Якість непогана, карти щільні, матові, якісний друк. Книжечка за qr кодом відкрилася. Єдине, що хотілося б, щоб картон був трохи еластичнішим, бо їх важкувато тасувати, плюс карти в коробочці хилитаються, її потрібно трішки зменшити. Але це моє враження. Дякую за колоду❤️