Замовляв таро «Starlight», картки із афірмаціями і плед на подарунок. Все прийшло у відмінній якості. В ORNER відповідають дуже приємні і любʼязні працівники. Можна обговорити деталі і домовитися щодо доставки у зручну для вас дату. Рекомендуватиму цей магазин і дякую тим, хто створив такі гарні товари в сервіс✨
Оформила замовлення об 11 вечора, а в 7 ранку наступного дня посилка із картинами вже була на пошті, просто неймовірна швидкість. І якість як завжди чудова) дякую