Купила парні тарілки Кіт і Киця вихідного дня. Якість самих тарілок дуже гарна, а ще й упаковка подарункова! Дуже подобаються, їмо кожен вихідний саме з них 😉
Ввічлива менеджер відразу після оплати зателефонувала й підтвердила зарахування коштів. Все спокійно, приємне враження, починаючи від замовлення й до отримання товару! Рекомендую!
Робила замовлення вперше і всім задоволена, зручно оформляти замовлення на сайті , швидка доставка і запаковано було все на вищому рівні. Дякую за Вашу роботу 🕊️