я замовляла дууже багато картин по номерам, і завжди злилась чому такі погані фарби і не якіснио надрукована картина ви - відкриття, я ваш постійний клієнт, все неймовірно якісно і дуже швидко!
Щиро дякую за вашу працю) Замовляла в перше, але точно не востанє😉. Шкарпетки та блокнот класні👍. Дуже важливо що посилка прийшла дуже швидко. Успіхів Вам💙💛