Замовляла пазли, дуже класні зображення, не погана якість і доступні ціни. Створіть більше таких картинок, і збільште будь ласка кількість елементів до 1500 чи навіть 2000
Я замовляла 4 чашки щоб передати в Фінляндію родичам. Чекала поки вони їх отримають, і ось пряма мова: "Привіт Хрещенка! Дякую за подарунок! Чашки просто неймовірно гарні! І великі, і ручка зручна, і шикарної якості, і з класними малюнками! Дуже дуже сподобалось!"
Хочу поділитися враженнями ще про одну колоду – уже п’яту від ORNER, яка несподівано стала найулюбленішою. Довгий час обходила її стороною: боялася, що не зможу зрозуміти, адже багато хто писав, що карти складні для трактування. Та настав момент і я наважилася. І не пошкодувала жодної секунди. Ця колода допомогла мені краще пізнати себе: своє призначення, поточне завдання, сферу життя, де потрібне зростання. Так, у ній немає авторського бачення художника, лише базові значення, але вона відкрита для інтуїтивного читання. Особливо приємно побачити, що Самітник зображений так само, як на коробці 💛🌻