Я мама, а вихідних у мам не буває, тож тепер завдяки цьому чудовому келиху(хай там і тільки водичка з лимоном), я знаходжу кілька вихідних хвилин для себе і для поповнення водного балансу) хто сказав, що треба пити зі скучних стаканів?!)))
Обожнюю ваші великі настінні календарі-планери, купую вже 2й рік поспіль) Креативні малюнки під стать кожному місяцю піднімають настрій :) Також придбала у вас футболочку «п*здц» - якість тканини відмінна, а напис чудово характеризує наше сьогодення 🙈
Усе чудово, задоволена якістю, блокнот дуже гарний, цупкі сторінки, гарний принт. Єдине що не дуже зрозуміло, чому в деяких магазинах ваш товар дешевший аніж на сайті 🤔 Але це питання на яке скоріш за все не буде відповіді 😅 тому просто дякую!