Все супер! Завжди класні товари.Обожнюю❤️ Календарі та планери у саме серденько! Завжди купую чи отримую у подарунок, і це на всі 100%🤭 Символічно календар 22го року зберігаю не відірваним з 24 лютого, маю надію колись зазирнути далі🥹
Уже не вперше замовляю і купую подарунки ORNER. Все просто топ: і самі товари, якість, і обслуговування, швидкість доставки, увага до побажань до замовлення. Кожне замовлення - частинка радості і позитиву. Цього разу замовляла пазли собі на новорічні канікули. Класні!