Карти неймовірні. Дуже гарні, яскраві, якісні. Працювати з ними задоволення. Окремо хочу відмітити роботу магазину: швидко, якісно, без зайвих заморочок. Сьогодні замовила - завтра вже отримала. Дякую вам за вашу працю.
Замовила такий альбом на 14 лютого, якість фантастична! Гарний цупкий матеріал, якісне тиснення на обкладенці, сторінки приємні на дотик. Вже додаємо фотографії:)