Замовляла фотоальбом «моменти щастя». Перше враження- такий тоненький, але після того як вклеїла фото - ідеальна товщина. До речі куточки для фото вже є в альбомі, це дуже зручно! Якщо ви любите роздруковувати фото - вам однозначно треба такий альбом!
мені дуже сподобалася ця картина та якість цього набору!!! отримую нереально задоволення при викладці цих милих котів☺️ зробіть, будь ласка, щк більше цікавих сюжетів, я куплю всі!!!!!