Зробила тут замовлення вперше. Мене приємно здивували ціни та ще й знижки. Після того, як я зробила своє замовлення, я переймалася що воно буде йти довго, і я подзвонила по номеру з сайту, і дівчинка була дуже приємна, вона мені все пояснила . Мені все сподобалось, упакування чудове. Обслуговування чудове. Якість супер. Дякую велике ♥️
Придбав на подарунок , Швидко зв'язались і надіслали замовлення, прийшло вчасно, отримав обережно запечатано, але не можу сказати про якість того що в середині бо не розпаковував бо це подарунок.
Спасибо большое, за сервис и качество! Даже не ожидала, альбом очень понравился, приятный на ощупь, страницы не просвечиваются, плотные, За уголки также спасибо!