Замовила картину по номерах напередодні Миколая. Була впевнена, що чекатиму довго. Але навдивовижу все прийшло супер швидко. Вже на 2 день від замовлення. Приємно вражена оперативністю
Шкарпетки якісні.Саме такий малюнок у моїх шкарпеток. Треба врахувати, що тільки на жіночу ногу, бо трохи вузькі, і не дуже розтягуються.Я би сказала, що менше заявленого розміру.