Купляла пазл "Школа мяугії та чародійства". Швидко відправили та доставили. Так само швидко зібрала пазл за день, хоч на початку думала, що буде важко (важко і було, та лиш на початку, а потім як втягнулась). Тож рекомендую. Магазин 10/10 як і товари.
Замовлення опрацьовано і відправлено дуже швидко - буквально за добу після замовлення картина була у мене. Сама картина дуже мила і симпатична. Вона неодмінно поповнить мою колекцію картин по номерах :)
Товари у вас прекрасні! Всякі такі патріотичні , дуже цікаві, таких нема ніде більше! Тарілка безподобна😉Відправили швидко, все гарно запаковано, оцінка 10 з 10!