Мені колеги подарували сертифікат до Дня народження і я накупила все, про що давно мріялось! Обожнюю ORNER за якість і сенси, я з брендом вже давно і маю купу планерів і блокнотів, якими з радістю користуюся і які стабільно отримують купу компліментів і питань «де взяла?». Тому у мене у вішлисті і опинилось багато прикольчиків від ORNER: досі радію як дитина коли бачу новий килимок, келих чи колоду карт. Якість чудова, все дуже добротне, приємне на дотик. Килимок вразив яскравістю кольорів і мʼякістю. Карти — щільністю матеріалу, якістю друку та деталізацією ❤️🔥 З келихів ми всім моїм колом дружно сміємось вже тиждень, я з них пʼю вже і просто воду, і компот, і все підряд😂 Пакування теж було круте: тільки необхідний захист крихкого, без зайвої купи пластику. Посилка прийшла менше ніж за добу!
Купувала чоловіку тарілку і кружку "Здивований кіт". Я задоволена покупкою, а чоловік подарунками - кумедні і милі малюнки та підписи, оригінальні і позитивні упаковки-коробки, подаровані посмішки, гарний настрій і бажання зразу ж скуштувати щось смачненьке. Щиро дякую за створення товару, який дарує позитивні емоції. Думаю згодом ще замовити щось схоже, можливо. Тривожить лише використання російської мови як на сайті, так і при створенні відгуку - набридла вже повсюдна толерантність до мови вбивць і гвалтіаників
Чудовий магазин! Дуже швидка доставка, вийшла з плутанина з адресою — магазин Orner все швидко змінив і замовлення на наступний день було в мене. Ви чудові!