Оформлення замовлення було супер швидко для мене, одразу відповідають на всі питання! Замовляла у подарунок, все доставлено максимально вчасно❤️ Дякую))) Маю від цього бренду вже дві тарілки і кружку! Якість просто бомба!
Робила замовлення вперше і всім задоволена, зручно оформляти замовлення на сайті , швидка доставка і запаковано було все на вищому рівні. Дякую за Вашу роботу 🕊️