Оформлення замовлення було супер швидко для мене, одразу відповідають на всі питання! Замовляла у подарунок, все доставлено максимально вчасно❤️ Дякую))) Маю від цього бренду вже дві тарілки і кружку! Якість просто бомба!
Замовляла чашку та картину по номерам. Все чудово. Швидка доставка, все акуратно запаковано. Все гарне та яскраве. Як завжди супер, бо вже не вперше роблю замовлення
Все було супер, доїхало все ціле, не ушкоджене, дуже сподобалось, ще не подарувала імениниці, але думаю їй дуже сподобається! Чашка дуже приємна на дотик і найголовніше на великий мілілітраж, який дуже до вподоби!
Тарілки ORNER - гарний подарунок хоч на день народження, хоч "під ялинку". Дуже швидко обробили замовлення. Тарілки у подарункових коробках прийшли у посилці добре запакованими. Обслуговуванням магазину задоволена