Замовляла пазли та чашки,доставили супер швидко, в одній чашці була маленька упаковка з фарби, так як це була ручна робота, тому попросила обміняти, так як це був подарунок для сестри, взагалі без проблем все обміняли і доставили іншу за два дні - залишилась дуже задоволена сервісом та підтримкою. Всім раджу і ще раз обов'язково повернусь з замовленням👌
Відкрила для себе магазин Орнер,який презентує чудові товари,просуває українську культуру,має жартівливі нотки на посуді та багато інших моїх вподабайок і головне якість!Ціную!Люблю!Рекомендую!