Задоволена і роботою з клієнтом і товаром. Котів малюю, плед та подушка класні. Єдине що я не взяла до уваги, що матеріал подушки - велюр і відповідно колір та текстура поруч з пледом трохи відрізняється. Але це не є проблема. Якість подушки гарна. Просто моє власне очікування трохи розійшлось з реальністю. 🤗 Дякую вам за гарні товари та вибір.
Карти гарні.Якісні.Купила собі,але не соромно і подарувати цінителю.Довелося заморочитися з посібником.По QR коду завантажити так і не вийшло.А за посиланням на сторінці магазину-з першого разу.
Замовляла фотоальбом «моменти щастя». Перше враження- такий тоненький, але після того як вклеїла фото - ідеальна товщина. До речі куточки для фото вже є в альбомі, це дуже зручно! Якщо ви любите роздруковувати фото - вам однозначно треба такий альбом!
Замовляла на подарунок, альбом неймовірний і батьки задоволені. А ще хочу подякувати магазин за дбайливе відношення до клієнтів: мені альбом на жаль прийшов пошкоджений поштою, але мені відразу запропонували замінити. І вже на наступний день отримала новий не пошкоджений альбом. Повернусь до магазину ще не один раз, рідкий випадок коли й замовлення неймовірне та ще й знаходиш для себе магазин з дбайливим відношенням до своїх покупців 💕