Усе чудово, задоволена якістю, блокнот дуже гарний, цупкі сторінки, гарний принт. Єдине що не дуже зрозуміло, чому в деяких магазинах ваш товар дешевший аніж на сайті 🤔 Але це питання на яке скоріш за все не буде відповіді 😅 тому просто дякую!
Все прекрасно. Мене піджимали терміни, була вирогідність, що замовлення не встигне прийти, але прекрасна команда відправила раніше запланованого і все вдалось! Дякую за сервіс. Ну а чохол Київ просто неймовірний, забрала за кордон хизуватись)))