Перед замовляла шеврон Обрій-2 за фільмом "Ти - космос". Дуже якісна вишивка, прислали швидше, ніж було заявлено, дівчата на підтримці ввічливі і компетентні. Щиро раджу!
Задоволена придбанням. Гарна якість, цікаві малюнки. Але Шкарпетки «Зимові атрибути» блакитні по кольору світліші, це мене трохи засмутило. Подивимось як носитимуться. Бажаю успіхів ♥