Все було чудово, прийшло швидко. Все гарно було упаковано, ніби і справді ведеш детективну справу, взяла в якість подарунку для подругу, їй дуже сподобалось.
Дякую, дуже приємно отримати ваш Плед "Древо життя" гарно упаковано, приємний на дотик, чудовий малюнок з сенсом, брала на подарунок чоловіку, щоб зимовими вечорами йому було тепло та затишно. Також для себе брала замальовник "Я художник я так бачу" теж сподобався зручний та креативний. Приємні продавчині, звернули мою увагу що товар буде надіслано пізніше (було в опису товару), Тому я чекала відправлення. Але воно того варте.
Маю блакитний плед Дерево життя. Це наразі найдорожчий плед такого розміру в моєму домі, але як на мене він того вартий. Такої якості я ще не зустрічала, він наче двошаровий. Плед важкенький і наче "обіймає" тіло під ним. Не на останньому місці естетичний момент, такий плед хочеться тримати на видному місці вдома, самій глядіти і всім показувати.