Брала хустинку на подарунок. Дуже красива хустинка - і за якістю, і за дизайном. Подруга в захваті!! Навіть хотіла в рамку оформити як картину для декору!
Дякую за чудовий витвір мистецтва,метафоричні карти просто чудові!!!Якість друку ідеальна і якість бумаги теж , що особливо важливо в користуванні! Доставка швидка! Дуже задоволена, рекомендую!!!