Швидка доставка, відправили в день замовлення, вже на наступний ранок моя чашка і печиво були на пошті) Приїхали товари цілими і неушкодженими, якість хороша, в житті виглядають як і на фото. Тільки пакет (брала великий) прийшов трохи примʼятий, бо замала коробка була для нього.
Дуже задоволена сервісом і якістю товарів. Брала подругам по блокноту і собі картину по номерах Поцілунок. Як результат дівчата задоволені неповторним дизайном і щільністю паперу, а я медитую малюючи