Дуже подобаються ваші пазли, маю вже декілька у своїй колекції. Але є одне побажання/зауваження: чому не має пазлу з сюжетом міста Запоріжжя? Я би придбала такий із задоволенням 😉
Це вже моя друга колода ORNER :) Дуже подобається - тепла, дуже балакуча, кохання з першого погляду:) Коробка дуже якісна, але хотілося би,щоб зробили виїмку для пальця ( як у Незалежних), бо дуже незручно відкривати.
Хочу поділитися враженнями ще про одну колоду – уже п’яту від ORNER, яка несподівано стала найулюбленішою. Довгий час обходила її стороною: боялася, що не зможу зрозуміти, адже багато хто писав, що карти складні для трактування. Та настав момент і я наважилася. І не пошкодувала жодної секунди. Ця колода допомогла мені краще пізнати себе: своє призначення, поточне завдання, сферу життя, де потрібне зростання. Так, у ній немає авторського бачення художника, лише базові значення, але вона відкрита для інтуїтивного читання. Особливо приємно побачити, що Самітник зображений так само, як на коробці 💛🌻